Předvánoční výstava prací zdravotně postižených a seniorů.

08.12.2014 19:45

Ve dnech 8.-11. prosince 2014 proběhla v prostorách Komunitního centra,Školní 2213 Česká Lípa PŘEDVÁNOČNÍ VÝSTAVA PRACÍ ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÝCH A SENIORŮ. Výstavu uspořádalo Sdružení tělesně postižených Česká Lípa o.p.s. ve spolupráci s Místní organizací tělesně postižených a Základní organizací postižených civilizačními chorobami Česká Lípa. Své práce vystavovali dospělí, děti i kolektivy, vybírat jste mohli výrobky z nejrůznějších materiálů. Nechyběly tradiční perníky, pletené a háčkované výrobky, výkresy, keramika, svíčky, ozdobné svícny, zvonečky, koule, vánoční přání, korále, náušnice, výrobky z papírového pedigu a spousta dalších. Výstavu shlédlo 295. návštěvníků. Součástí výstavy byla i soutěž „O NEJKRÁSNĚJŠÍ VÁNOČNÍ MOTIV“. Návštěvníci výstavy, určili svým hlasováním následující pořadí:

JEDNOTLIVCI-DĚTI

  1. Karolína DOLEŽALOVÁ - 1.P Jižní - výkres -                                845 b.
  2.  Erik ŽIGA - 5.A Nerudova - výkres čert -                                      620 b
  3.  Daniel ŽIGA - 5.A Nerudova – výkres-anděl-                               620 b.
  4. Adéla VOLFOVÁ - 5.A Nerudova - výkres - čert-                           495 b.
  5. Martin KICA - 5.A Nerudova-výkres  stromek-                              305 b.
  6. Sára KALEJOVÁ - II.A - Moskevská – keramika - ryba-                300 b.
  7. Míra ANDRÉ - 5.a Nerudova-výkres - Mikuláš                              285 b.
  8. Karolinka HANUŠOVÁ - 5.A Nerudova- výkres – anděl - kuchař -240 b.
  9. František KOLBABA - II.A Moskevská – keramika –r yba-            210 b.
  10. Gabriela HARANGOV  A - II.A Moskevská-keramika - ryba-        200 b.
  11. Míra ANDRÉ - 5.A - Nerudova - výkres - čert-                               175 b.
  12. Aneta JONÁŠOVÁ  - II.A Moskevská – keramika - ryba-             140 b.
  13. Jakub MAREŠ - II.A - Moskevská – keramika - ryba-                   75 b.
  14. Martin HORÁK - II.A - Moskevská – keramika – ryba-                  65 b.
  15. Markus SINA - II.A - Moskevská - keramika-ryba-                         60 b.
  16. Alex ŽIGA-II.A - Moskevská – keramika - ryba-                              50 b.
  17. Martin PROKŮPEK- II.A – Moskevská – keramika - ryba-             40 b.

 

JEDNOTLIVCI-DOSPĚLÍ

 

  1. Jarmila ŠIŠKOVÁ - Doksy - perníkový kostel-                                                                            825 b.
  2. Jana BURIÁNKOVÁ, Helena MUDRUŇKOVÁ.- ZO SPCCH Č.Lípa - kulíškový  stromeček-    455 b.
  3. Jaroslava HANZLÍKOVÁ-MO TP Č. Lípa – stromek - pedig-                                                      435 b.
  4. Jana BURIÁNKOVÁ - ZO SPCCH Č. Lípa-stromek z těstovin-                                                   390 b.
  5. Vlasta ŠKOLOVÁ - ZO SPCCH Č. Lípa – Mikuláš + Santa Claus-                                              345 b.
  6. Miluše DUŠKOVÁ - MO TP Č. Lípa – anděl - pedig-                                                                   315 b.
  7. Milada ŠPINDLEROVÁ - MO TP Č. Lípa - vyšívaný ubrus-                                                         285 b.
  8. Hana TOMÁŠKOVÁ - ZO SPCCH Č. Lípa - vánoční bota-                                                   ¨      185 b.
  9. Vlasta ŠKOLOVÁ - ZO SPCCH Č. Lípa - tučňáci na lyžích-                                                         125 b.
  10. Jana BURIÁNKOVÁ - ZO SPCCH Č. Lípa – závěs - šišky-                                                          105 b.
  11. Miluše DUŠKOVÁ - MO TP Č. Lípa - čert - ošatka z pedigu-                                                        100 b.
  12. Alena HUBÁČKOVÁ - Kamenický Šenov - svícen                                                                          80 b.
  13. Stanislava BAROCHOVÁ - MO TP Č. Lípa - háčkovaný zvoneček-                                              80 b.
  14. Stanislava BAROCHOVÁ - MO TP Č. Lípa - skládaná vánoční koule - papír-                              75 b.
  15. Milada ŠPINDLEROVÁ - MO TP Č. Lípa - dečka-                                                                          65 b.
  16. Dagmar PAVLÁSKOVÁ - Kamenický Šenov - svícen-                                                                   55 b.
  17. Irena LEPIČOVÁ - Česká Lípa - korálkový anděl-                                                                          40 b.
  18. Naděžda SVOBODOVÁ – Turnov - ošatka z pedigu-                                                                    10 b.

Alena HUBÁČKOVÁ - Kamenický Šenov - dečka-                                                                         10 b.

Irena LEPIČOVÁ - Česká Lípa-látkový stromek-                                                                            10 b.

  

KOLEKTIVY-DĚTI

 

  1. Sp. Š.-  Jižní-V.S.- adventní věnec z perníku-                                           515 b.
  2. ZŠ, PŠ  Moskevská-7.A - adventní věnec z vatových tamponů-               360 b.
  3. Sp. Š. – Jižní - školní klub - stromek-pedig-                                               275 b.
  4. Sp. Š. - Jižní-II.S - adventní kalendář –závěsný-                                       230 b.
  5. Sp. Š..- Jižní-0 S.- 2 - vánoční válec-                                                         200 b.
  6. Sp. Š. - Jižní - III.S - velká ozdobená šiška-                                               140 b.
  7. ZŠ, PŠ  Moskevská-9.B,8.A.- adventní svícen - vlak z březového dřeva-  135 b.
  8. Sp. Š.- Jižní-1.S - strom s dárky - koláž-papír-                                           115 b.
  9. Sp. Š - Jižní-VII.S.- zvoneček-                                                                      85 b.
  10. Sp. Š - Jižní-6.S - Svícen červený-                                                               80 b.
  11. Sp. Š. - Jižní-1.P - Vánoční závěs-                                                               70 b.
  12. ZŠ,PŠ Nerudova 5.a- závěs – šiška + zlatý zvonek-                                    65 b.
  13. ZŠ,PŠ Moskevská-8.A.- Vánoční stromek z krabice-                                   45 b.
  14. ZŠ,PŠ Nerudova 5.A - závěs šiška + červená mašle + hvězda-                  35 b.
  15. ZŠ,PŠ Nerudova 5.A.- závěs-šiška + károvaná mašle-                                30 b.
  16. ZŠ,PŠ Nerudova 5.A.- závěs-šiška + červená mašle-                                  30 b.
  17. ZŠ,PŠ Moskevská - 2x Mikuláš břízový-                                                       20 b.
  18. ZŠ,PŠ Nerudova 5.A - závěs-šiška + lodní kolo                                           10 b.
  19. ZŠ,PŠ Nerudova 5.A - vánoční závěs-                                                           5 b.

 

KOLEKTIVY-DOSPĚLÍ

 

       1. Domov Sluneční dvůr Jestřebí - sněhulák z papírového pedigu-             1060 b

       2. Domov  Sluneční dvůr Jestřebí - anděl z papírového pedigu-                    235 b.

       3. Domov  Sluneční dvůr Jestřebí - vánoční stromek z papírového pedigu-   185 b.

       4. Denní stacionář Hradecká ul. Č. Lípa-svíčka - ván.stromek+keramika-ryba140 b.

       5. Domov pro seniory Doksy - adventní svícen z pedigu-                             130 b.

       6. Arteterapie STP Č. Lípa o.p.s. - vánoční stromeček-                                130 b.

       7. Domov pro seniory Doksy - sněhulák pletený-                                          100 b.

       8. Domov Sluneční dvůr Jestřebí – ozdoby - andílci z těstovin-                    80 b.

       9. Domov pro seniory Doksy - 2x stromek z pedigu - plochý-                        65 b.

      10. Domov pro seniory Doksy - koule fialová-                                                  60 b.

      11. Domov Sluneční dvůr Jestřebí  - svícen ve sklenici-                                  40 b.

      12. Domov Sluneční dvůr Jestřebí - ozdobné šišky-                                        25 b.

      13. Arteterapie STP Č. Lípa o.p.s. – svícen -  sklenice-                                   15 b.

      14. Domov pro seniory Doksy - svícen-sněhulák - plochý-                                5 b.

 

Děkujeme všem členkám ZO SPCCH Česká Lípa ,členům MO TP Česká Lípa a dalším dobrovolníkům, kteří nám pomohli výstavu realizovat(instalace, vlastní průběh,úklid).


—————

Zpět